+38 098 522 55 90
Замовити зворотний дзвінок

Оберіть електромобіль

Нічого не знайдено

Купити електромобіль в «ECO Leasing» - значить віддати перевагу технологіям майбутнього

Електромобіль - це швидка, зручна та економічна машина, яка користується особливою популярністю серед автолюбителів, так як має ряд незаперечних переваг: надійність і довговічність двигуна при тривалій експлуатації, можливість зарядки акумулятора від стандартної електричної мережі, високий коефіцієнт ККД, а головне - відсутність шкідливих вихлопів, які є одним з головних елементів забруднення навколишнього середовища. Якщо Ви хочете стати власником сучасного автомобіля, тоді ласкаво просимо в компанію «ECO Leasing», де Ви зможете купити електромобіль по самій вигідною ціною. До того ж, якщо Ви не маєте достатньою кількістю коштів, то ми даємо унікальну можливість кожному клієнту придбати електромобіль в лізинг - це довгострокова оренда автомобіля з правом його подальшого викупу, що вважається прекрасною альтернативою кредиту, тому залучає громадян України своїми вигідними умовами. Компанія «ECO Leasing» є надійним партнером для покупки електромобіля, так як ми можемо похвалитися великим досвідом роботи, гарантуючи якісний сервіс і високу кваліфікацію фахівців.

Головні переваги покупки електрокарів

З кожним роком на автомобільному ринку все наполегливіше прориваються екологічно та економічно вигідні машини. Якщо Ви все ще перебуваєте в роздумах: електромобіль купити або авто з паливним двигуном, тоді неодмінно зупиняйте свій вибір на електрокарі:

 • високий ККД;
 • просту будову автомобіля;
 • просте обслуговування;
 • в разі аварії немає небезпеки вибуху і загоряння;
 • великий термін експлуатації гальм;
 • надійність електромотора;
 • низька вартість пробігу;
 • безшумна робота;
 • зарядка акумулятора від стандартної електричної мережі.

Головна відмінність електрокарів - це відсутність внутрішнього двигуна згоряння і коробки передач. Водіння відрізняється простотою: кнопка старту, замість коробки передач - редуктор, а електричний підсилювач керма полегшує повороти. Автомобіль самостійно набирає швидкість, а гальмує значно швидше, що пов'язано з перетворенням кінетичної енергії в електричну. З компанією «ECO Leasing» Ви зможете купити електрокар будь-якої моделі, виходячи з особистих переваг і фінансових можливостей: Nissan Leaf, Hyundai, Smart Fortwo, BMW I3, Kia Soul, Volkswagen Golf, Toyota Rav4. Продаж авто в лізинг - пріоритетний напрямок нашої компанії, адже в даній сфері ми знайшли досить знань і досвіду. Ми гарантуємо відповідність заявлених технічних характеристик автомобілів, тому якщо Ви вирішили купити Нісан ліф в лізинг або будь-яку іншу модель авто з електродвигуном - залишайте заявку на нашому сайті, вказавши модель електрокара, а висококваліфіковані фахівці зв'яжуться з Вами найближчим часом, відповівши на всі, що цікавлять питання.

Купити електромобіль в лізинг на найвигідніших умовах

Сьогодні, завдяки компанії «ECO Leasing» купити електро машину зможе кожен бажаючий, адже ми даємо можливість придбати автомобіль в лізинг, не вдаючись до банківського кредиту. Лізинг являє собою різновид довгострокової оренди з правом викупу транспортного засобу після виконань умов договору. У лізингових операціях беруть участь три сторони:

 • покупець: хоче купити авто, однак не має необхідної сумою;
 • продавець: хоче відразу ж отримати повну вартість машини;
 • лізингова компанія: повністю розраховується з продавцем, після передає авто покупцеві за договором лізингу.

Протягом довгого часу купувати транспортний засіб в лізинг могли виключно юридичні особи. Для фізичних осіб представлена послуга стала доступною відносно недавно, але вже встигла завоювати популярність, так як купуючи авто в лізинг, вибір значно ширше, адже охоплений вторинний ринок і Ви зможете придбати електромобіль бу з низькою процентною ставкою.

Компанія «ECO Leasing» - Ваш надійний партнер для покупки електромобіля

Якщо ви вирішили купити бу електромобіль в «ECO Leasing», Ви зробите правильний вибір, адже це не тільки істотна економія, але і тренд сучасності, данина моді та прагнення людей зберегти навколишнє середовище в первісному вигляді. В Україні активно розвивається інфраструктура для електрокарів, особливо в великих містах, тому зарядити Ваш транспортний засіб не складе великих труднощів. Одним з вирішальних факторів при покупці авто є ціна електромобіля. В асортименті нашої компанії представлені бюджетні варіанти «зелених» автомобілів за цілком доступною ціною. Співпрацюючи з нами, Ви зможете купити автомобіль або придбати транспортний засіб в лізинг, просто оформивши угоду з мінімальною кількістю документів і невеликим авансовим платежем. Вже сьогодні варто задуматися над тим, чи не настав час купити електромобіль на найвигідніших умовах в «ECO Leasing».