+38 098 522 55 90
Замовити зворотний дзвінок

Лізинг авто і електромобілів в Україні

1

Співробітники Eco Leasing допоможуть Вам підібрати автомобіль, відповідаючий усім Вашим вимогам.

Наша широка дилерська мережа партнерів дозволяє обрати будь-який електромобіль, включаючи нові та б/в автомобілі.

2

Строк фінансування від 12 до 36 місяців (с правом дострокового погашения)

Початковий внесок від 25%

Строк прийняття рішення та оформлення договору до двух днів

3

Усі хлопоти, пов'язані з придбанням, реєстрацією, страхуванням автомобіля бере на себе лізингова компанія Eco Leasing.

Автомобіль не може бути предметом податкового арешту і на нього не можуть бути накладені претензії третіх осіб.

Детальніше

Лізинг електромобілів на вигідних умовах

Якщо Ви давно замислюєтесь про власний транспорт, який не потребує палива та являється екологічно-чистим засобом для пересування, то у Вас з’явилась чудова можливість купити електромобіль в лізинг в нашій компанії. Сьогодні ми здійснюємо мрію наших клієнтів, надаючи можливість недорого купити автомобіль без двигуна внутрішнього згорання, який не потребує заправки бензином чи іншим видом палива та є екологічно-чистим.

Навколишнє середовище дуже впливає на наше відчуття та якщо зупинити виробництво великого спектру шкідливих товарів неможливо, то допомогти світу на перехід на авто, яке працює за допомогою електрики.

Продаж елекромобіля в лізинг

Поняття «лізинг електромобілів» представляє фінансову оренду транспортного засобу, яке поступає в експлуатацію з правом поетапного викупу клієнтом. Такий спосіб покупки авто є дуже зручним рішенням, як для фізичних, так і для юридичних осіб. У власника з’являється можливість користуватися автомобілем в приватних або комерційних цілях, поступово виплачуючи вартість авто орендодавцю. Користуючись послугами Ви маєте цілий ряд переваг, які не надає жоден банк в нашій країні.

Переваги лізингу:

 • Економія коштів – Ви можете скористатися нашими послугами і в один момент дешево купити нове авто чи автомобіль з мінімальним зносом деталей;
 • Широкий вибір авто різних кольорів, моделей, року випуску, нові та б/у з різним пробігом (у кілометрах);
 • Швидка процедура покупки і оформлення транспортного засобу - зовсім скоро Ви зможете стати володарем жаданого автомобіля;
 • Великий асортимент додаткових послуг (страхування, реєстрація в державних органах, система допомоги в дорозі і ін.);
 • Індивідуальний і гнучкий підхід.

Наша фірма пропонує вигідні умови покупки авто в кредит, які по кишені кожному бажаючому. Ми знаємо, що нове екологічно чисте авто по ціні недоступно для широких мас клієнтів із середнім рівнем доходу, але завдяки продажу в лізинг всі бажаючі можуть стати власником новенького авто. Привертаємо увагу на те, що клієнт може обрати та викупити будь-яке обране авто в лічені дні. Різниця полягає лише в сумі збору – чим більша вартість авто, тим вище сума першого внеску.

Важливі моменти оформлення електромобілів в лізинг

Купуючи електромобілі в лізинг онлайн через нашу компанію покупцям надаються певні вигоди:

 • Оперативне укладення договору (предмету угоди) (протягом одного робочого дня);
 • Перший внесок по кредитуванню (аванс) становить від 30%;
 • Рівномірний розподіл страхування на весь період лізингу (в місяцях);
 • На відміну від процедури кредитування або сплати держмита, при оформленні лізингу клієнт не зобов'язаний вносити додаткову заставу;
 • Відсутність територіальної прив'язки;
 • Вартість лізингових платежів включають в себе ПДВ;
 • У період лізингу є можливість оновити транспортний засіб.

Ми надаємо клієнтам можливість підрахувати свої витрати за допомогою спеціальної програми – калькулятору, який допомагає визначити термін внесення платежів, ставку та інші фінансові параметри. Клієнти мають можливість в будь-який зручний для себе час зайти в наш електронний каталог і підібрати авто, яке задовільнить його по технічним характеристикам, кольору, пробігу та іншим параметрам.

Ще декілька років тому електромобіль вважався предметом розкоші для пересічного громадянина, але тепер двері автосалонів з електрокарами відкриті в Києві, Вінниці, Одесі, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Львові, Кривому Розі, Чернігові, Житомирі та інших великих містах України.

Якщо у клієнта виникли питання стосовно вибору, умов чи розрахунку схеми виплат, Ви завжди можете звернутися за допомогою до нашого менеджеру. Менеджери проекту знаходять підхід до кожного клієнта і завжди готові проконсультувати кожного клієнта по будь-якому питанню.
Електромобіль в лізинг - підкресліть Вашу індивідуальність і раціональне ставлення до фінансів

Сучасні електромобілі стали користуватися особливою популярністю в нашій країні, адже все більше автолюбителів приймають правильне рішення відмовитися від двигунів внутрішнього згоряння і віддати перевагу транспортним засобам, що працюють виключно на електродвигунах. Якщо Ви зупинили свій вибір на електричному транспорті, проте не своєму розпорядженні необхідну суму для покупки автомобіля - не варто впадати у відчай, адже компанія «ECO Leasing» з особливою турботою ставиться не тільки до навколишнього середовища, але і до своїх клієнтів, так як наш проект створений спеціально для фінансування електромобілів. Продаж авто в лізинг - пріоритетний напрямок нашої компанії, адже в даній сфері ми володіємо колосальним досвідом, тому знаємо, чого очікує замовник від наших послуг. Ставши щасливим володарем сучасного і безпечного авто, Ви позбавите себе від постійних витрат на паливо і зможете отримувати задоволення від водіння високотехнологічного авто з економічним обслуговуванням.

Незаперечні переваги лізингу

На сьогоднішній день, далеко не кожен має можливість придбати новий автомобіль в автосалоні, повністю сплативши покупку, до того ж, мало тих, хто може скористатися банківським кредитом, щоб оплатити вартість транспортного засобу частинами. Компанія «ECO Leasing» радить в цьому випадку не прощатися з мрією, а скористатися такою послугою, як лізинг авто. Лізинг автомобіля означає тривалу оренду машини у лізингової компанії з правом її поступового викупу, і якщо раніше дана можливість надавалася виключно юридичним особам, то з 2010 року взяти авто в лізинг можуть і фізичні особи. Клієнт отримує можливість користуватися автомобілем без обмежень, щомісяця вносячи платежі, згідно лізинговою угодою. Після того, як будуть своєчасно внесені всі внески за договором, лізингоодержувач зможе викупити машину за залишковою вартістю та оформити її на свою організацію або як приватна особа. Якщо Ви до сих пір не розглядали лізинг авто в Україні, то навряд чи Вам відомі основні переваги:​

 • податкові пільги;
 • мінімальний початковий платіж;
 • можливість користуватися транспортним засобом відразу після придбання, а виплачувати його вартість в процесі експлуатації;
 • реєструвати автомобіль на лізингову компанію, не відкриваючи власне автогосподарство;
 • можливість побудови найбільш зручного графіка платежів для мінімального навантаження на бюджет;
 • договір лізингу в Україні простіше розірвати, ніж кредитний, оскільки лізингове авто можна віддати в перенаем.

«ECO Leasing» - надійні електромобілі в лізинг

Купівля в лізинг бу авто - це раціональне і вигідне рішення, а головне - унікальна можливість придбати екологічний транспорт, який не підведе у складній ситуації. Компанія «ECO Leasing» пропонує Вам слідувати сучасним тенденціям, купивши авто в лізинг Україна. Вигода від такого придбання полягає в тому, що Вам надається:

 • фінансування нових і вживаних автомобілів;
 • авансовий платіж від 20%;
 • комісія при оформленні угоди - 2%;
 • валюта фінансування - UAH, USD;
 • термін лізингу - від 12 до 60 місяців;
 • графік внесення платежів на вибір;
 • можливість довгострокового погашення;
 • скористатися послугою лізингу електромобілів можуть як суб'єкти підприємницької діяльності, так фізичні і юридичні особи.

Основні умови оформлення автомобіля в лізинг

Для отримання транспортного засобу в лізинг необхідно підібрати надійного партнера, адже сьогодні компанії представляють різні умови та схеми, в яких фізичній особі або представнику організації не складно заплутатися. Лізинг електромобілів в Україні від компанії «ECO Leasing» передбачає максимально спрощену процедуру оформлення, з мінімальним пакетом документів. Залежно від власних побажань, Ви зможете самостійно вибрати автомобіль, а зручні терміни дії погашення, незначні суми підсумкової переплати та мінімальний періодичний платіж - припадуть до смаку кожного клієнта. Наші фахівці подбають про те, щоб Ви отримали бажаний електромобіль в лізинг в найкоротші терміни. Для цього необхідно:

 • отримати консультацію висококваліфікованих фахівців;
 • вибрати умови фінансування, які підходять саме Вам;
 • підписати договір лізингу;
 • отримати ключі від нового автомобіля.
Купити електромобіль в лізинг з пробігом в Києві, Одесі, Україні | Eco Lease Лізинг електромобілів в Україні 🚙 Лізинг бу авто з пробігом Україна ⭐ Електромобіль з пробігом в лізинг онлайн в Україні ⚡ Телефонуйте 📲 +38 098 522 55 90
5 7 оценок Лучшая оценка 5