+38 098 522 55 90
Замовити зворотний дзвінок

ПАРТНЕРИ

AutoEnterprise AutoEnterprise
AutoEnterprise

Компанія почала свою діяльність у січні 2014 року. За цей час АвтоЕнтерпрайз ввезли і розмитнили більше 1000 електромобілів: Tesla model S, Tesla roadster, Toyota RAV4, Smart electric coupe, Shevrolet Spark, а також лідер продажів Nissan Leaf - перший серед електромобілів переможець конкурсів Європейський автомобіль року і Всесвітній автомобіль року 2011.

EcoFactor EcoFactor
EcoFactor

EcoFactor - компанія, яка займається розвитком зарядної інфраструктури, розробкою і створенням комерційного транспорту на електротязі, виробництвом зарядних пристроїв, продажем і сервісним обслуговуванням електромобілів. Основна мета компанії: показати, що екологічний транспорт - це не далеке майбутнє, а доступні технології сьогоднішнього дня.

АВТ Баварія Київ АВТ Баварія Київ
АВТ Баварія Київ

Компанія «АВТ Баварія Київ» є офіційним дилером BMW, BMW i, BMW M і BMW Motorrad в Київському регіоні. З 1997 року компанія інтенсивно розвивається і, на цей час, представлена двома офіційними дилерськими центрами, які повністю відповідають стандартам BMW і надають повний спектр послуг. У 2017 році «АВТ Баварія Київ» відкрила найбільший дилерський центр BMW в Східній Європі. Площа центру складає 7000 квадратних метрів. Одночасно в дилерському центрі можуть експонуватися до 15 нових автомобілів BMW, що дозволяє охопити практично весь модельний ряд BMW. У відповідних зонах шоу-рума також представлені автомобілі BMW M і BMW i. Завжди в наявності широкий вибір автомобілів для тест-драйву. Крім продажу нових автомобілів, здійснюється прийом авто в trade-in і працює програма сертифікованих автомобілів з пробігом BMW Premium Selection.

Unicars Unicars
Unicars

Unicars - імпортер повного циклу автомобілів з США, Європи та Кореї. Перша компанія з досвідом більше 10 років в автогалузі, що надає всі послуги з продажу автомобілів, від вибору на аукціоні до повного відновлення, з гарантією на роботи виключно на своїх потужностях, а також сертифікацію та постановку на облік.

ECO CARS ECO CARS
ECO CARS

ECO CARS - найбільший дилер електромобілів в Києві, Львові, Одесі, котрий працює з 2007 року.

Авто Груп+ Авто Груп+
Авто Груп+

Авто Груп+ - офіційний ділер імпортера АТ “Рено Україна”. Компанія пропонує своїм клієнтам повний комплекс послуг - продаж автомобілів, допомога в оформленні кредитів, продаж і установка оригінальних запасних частин, продаж і установка оригінального додаткового обладнання, сервісне і гарантійне обслуговування на сертифікованому сервісному центрі, діагностика на оригінальній діагностичної лінії , продаж аксесуарів.

ТОВ "КИЙ АВТО ХОЛДИНГ" ТОВ "КИЙ АВТО ХОЛДИНГ"
ТОВ "КИЙ АВТО ХОЛДИНГ"

Компанія ТОВ "КИЙ АВТО ХОЛДИНГ" є офіційним дилером Nissan та Renault в Києві з 1996 року та пропонує повний комплекс послуг, пов'язаних з продажем, гарантійним та сервісним обслуговуванням автомобілів Nissan та Renault, реалізацією оригінальних запасних частин та аксесуарів. Всі автомобілі, представлені в салоні, сертифіковані і адаптовані для експлуатації в Україні.

Тойота Центр Одеса "ВіДі Пальміра" Тойота Центр Одеса "ВіДі Пальміра"
Тойота Центр Одеса "ВіДі Пальміра"

Тойота Центр Одеса «ВіДі Пальміра» - офіційний дилер Тойота в Україні з 2008 року. Нині він є найсучаснішим концептуальним автомобільним центром TOYOTA в Одесі. В автосалоні представлено практично весь модельний ряд TOYOTA, що офіційно імпортується в Україну.

Олімп Мотор Олімп Мотор
Олімп Мотор

Олімп Мотор є офіційним дилером Hyundai на території України. Компанія створена з метою реалізації і надання якісного сервісу автомобілям всесвітньо відомої корейської марки Hyundai в Україні.

Автомобільна компанія «ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ» Автомобільна компанія «ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ»
Автомобільна компанія «ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ»

ТОВ «Автомобільна компанія «ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ» - надійний партнер в сфері реалізації та поставок: автобусів, мікроавтобусів, вантажних автомобілів з різноманітними видами додаткового обладнання, комунальної техніки, автомобілів спеціального призначення, будівельної техніки. Також сервісних послуг і оригінальних запасних частин. Реалізована техніка - як українського, так і зарубіжного виробництва.